motoger

Rura łącząca Subaru Impreza II FL II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Rura łącząca Subaru Impreza II FL II

Sprzedawcy części do Subaru Impreza:

czesci samochodowe uzywane
giełda części
gielda czesci
moto2
moto2.pl
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
auto części poznań
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
auto szrot
części moto2
auto części gliwice
części uzywane samochodowe

Cena Rura łącząca Subaru Impreza Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Subaru Impreza znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Rura łącząca. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Układ wydechowy. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-11 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Rura łącząca do Subaru Impreza II FL II i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Rura łącząca Subaru Impreza II FL II 1.9 2005 pickup. Tanio Rura łącząca Subaru Impreza II FL II 1.9 2005 pickup. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2006. Kasta tego samochodu to pickup i produkuje ten samochód marka Subaru. Ten model Impreza dostępny jest w wersjach I, II, II FL, II FL II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym rura łącząca . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Subaru Impreza wersja II FL II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Subaru Impreza. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Specjaliści mówią że Subaru Impreza to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Impreza bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Subaru Impreza. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czytałem na forum jak samemu wymienić rura łącząca do Impreza. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem rura łącząca. Poszukałem rura łącząca na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam rura łącząca. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Subaru Impreza. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać rura łącząca. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Subaru Impreza. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu rura łącząca w Subaru Impreza. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając rura łącząca do Subaru Impreza. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej rura łącząca. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. rura łącząca. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Subaru Impreza na części.  


KONTAKT

tanio Rura łącząca Subaru Impreza II FL II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Rura łącząca Subaru Impreza II FL II Rura łącząca Subaru Impreza II FL II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl